قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ (8)

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ
برش لیزر آهن

گاز کمکی معمولاً اکسیژن یا این که نیتروژن میباشد. مواد مذاب یا این که سوخته به وسیله گاز کمکی از نقطه برش به دور میشود. تیم خیام لیزر با مخلوط تکنولوژی روز، دستگاههای مدرن و روز جهان و کارشناسان چابکدست و متخصص، سرویس ها برش فلزات و همینطور برش غیر فلزات در ادامه هر ابعادی را به جهت مشتریان متشخص آماده میآورد.

برش لیزر آهن

اعتنا برش لیزری فلزات زیاد فراتر از روشهای شبیه هست و بسته به ضخامت قطعه فی مابین ۰٫۰۲ تا ۰٫۱ اعتنا قابل انتظار است. در ادامه برش لیزر فلزات باتوجه به به کارگیری از اشعه لیزر زیاد كانونی به جهت برش فلزات تغییر و تحول دمای قطعه قبل و سپس از برش زیاد اندک هست همین دستور منجر نگهداری خاصیت مكانیكی و فیزیكی قطعه برشكاری شده به وسیله لیزر کلیک کنید میگردد.

در ادامه برش لیزری فلزات فشار فیزیكی بر بر روی قطعه در ادامه هم اکنون برش وجود ندارد و در ادامه لبههای قطعه برش خورده به وسیله لیزر هیچگونه لهشدگی وجود ندارد. در ادامه همین گونه برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با میزان مرغوب بودن قابل قبول و مناسب برش می زند.

در ادامه برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده ملازم با اکسیژن هم به امداد لیزر میآید و عاقبت نسبت به برش نیتروژن قابلیت برش سطح های با قطر فراتر و با شتاب عمده وجود دارااست اما درعوض میزان مرغوب بودن برش نسبت به برش با نیتروژن پایینتر است. ᠎Th​is article h as be᠎en w᠎ri᠎tten wi᠎th GSA ᠎Cont​en᠎t  Ge᠎nerato r ​DEMO᠎.

تعیین اقتدار دستگاه و گازبرش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای کالا قطعه فعالیت و ضخامت آن شکل میپذیرد. برش ورق آهن یکی از از مواقعی هست که در ادامه صنعت های گوناگون زیاد گزینه نیاز می باشد و مهم رویه های متفاوتی است.

روى نیز رفته فضاى کشاورزى با جغرافیایى ویژه خودش از چراگاه ها جنگلها و محفظه شکار قطع افتاد.به همین ترتیب فنّاورى از فرسایش هدر رفتن و نامرغوبى خاک تا حدودى جلوگیرى کرد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مشاوره سئو رایگان و حرفه ای

مشاوره سئو مجانی و فن ای خدمات مشاوره سئو, کارشناس سئو, مشاوره مجانی سئو, مشاوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.